انـتـصـاب مدیرعامل جدید شرکت آپـادانـاسـرام

 

مورخ : 1396/03/24

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا جناب آقای مهندس امیدعلی نجفی به سمت مدیر عامل شرکت آپاداناسرام منصوب گردیدند.

آقای مهندس آذروش مدیر عامل شرکت آتیه صبا در جلسه تودیع و معارفه، از زحمات مدیریت سابق شرکت آپاداناسرام آقای دکتر صباغی تقدیر کردند و ضمن اشاره به تجربیات و سوابق مدیرعامل جدید شرکت آپاداناسرام که سابقه حضور در این شرکت را قبلاً نیز داشته است، این انتصاب را یک تصمیم مدیریتی در جهت بهبود وضعیت این شرکت دانسته و افزودند: "ارتقا و راه اندازی خطوط تولید در جهت افزایش ظرفیت تولید محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی با هدف حضور در بازارهای جهانی و رفع مشکلات منطقه‌ای و سایر معضلات پیرامونی از مواردی است که از مدیرعامل جدید شرکت آپاداناسرام انتظار می‌رود تا با یک برنامه زمان‌بندی شده و تلاش مضاعف وضعیت این شرکت را به سوددهی برساند".

آقای مهندس نجفی نیز طی سخنانی ضمن تاکید بر اینکه هدف یک بنگاه اقتصادی سودآوردی است از افزایش تولید، تمایز و نوآوری و تولید صادرات محور به عنوان رئوس برنامه های خود یاد کردند. ایشان همچنین برنامه ریزی و سازماندهی امور منطبق با ارزش برند آپاداناسرام را ضروری دانستند.
تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از چهارراه شیخ بهایی، خیابان گلدشت، بن بست گلدشت اول، شماره 8، شرکت آپاداناسرام
تلفن: 84310000-021
فکس: 88061946-021